All Stars Creatin Pure Monohydrat: monohydrat kreatyny, 600 g

139,99 zł

All Stars Creatin Monohydrat zawiera 100% ultraczystego monohydratu kreatyny w formule Creapure®. Kreatyna jest doskonałym wsparciem treningu siłowego, pełni także kluczową rolę w resyntezie wysokoenergetycznego związku- ATP (adenozyno-5'-trifosforanu). O smaku neutralnym. 95-120 porcji.

Produkt chwilowo niedostępny w tej wersji smakowej. Oczekiwanie na dostawę. № tel. +48 22 825 00 01

Dodaj do listy życzeń

Charakterystyka produktu:

All Stars Creatin Monohydrat zawiera 100% ultraczystego monohydratu kreatyny w formule Creapure®.

Doskonałym wsparciem treningu siłowego oraz odpowiedniego spożycia energii jest kreatyna, która należy do związków osmotycznie czynnych. Oznacza to, że posiada zdolności „zassysania” zwiększonej ilości wody do komórek ciała. To dzięki tej właściwości kreatyny, mięśnie wyglądają na bardziej jędrne.

Kreatyna wzmaga syntezę kwasu rybonukleinowego RNA czyli „matrycy” tworzącej frakcje białek.

Suplementacja All Stars Creatin Monohydrat wspomaga ciągłe odnawianie źródeł energii. Kreatyna jest metabolizowana w organizmie do fosfokreatyny, która magazynuje i uwalnia energię przez ciągłe odnawianie rezerw ATP (adenozyno-5'-trifosforanu). ATP z kolei to podstawowa forma energii, która jest na bieżąco zużywana w trakcie codziennych zajęć, a szczególnie podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Przyjmowanie kreatyny rozwija zdolności wysiłkowe. Im bardziej intensywny wysiłek fizyczny, tym proces syntezy białek mięśniowych w okresie powysiłkowym przebiega sprawnej. Należy prz tym pamiętać o prawidłowej regeneracji organizmu.

Suplementacja All Stars Creatin Monohydrat może przebiegać według dwóch scenariuszy: z uwzględnieniem fazy nasycenia kreatyną lub bez fazy nasycenia kreatyną (szczegóły poniżej).

Średnie stężenie kreatyny w mięśniach utrzymuje się na poziomie ok. 120 mmol/l/kg. Pod wpływem 4-6 tygodniowej suplementacji wartość ta może wzrosnąć do pow. 150 mmol/l/kg. Z badań wynika, że dalsze przyjmowanie kreatyny nie powoduje wzrostu jej stężenia w tkance mięśniowej. Dobrze jest zatem  zaplanować przerwę w suplementacji trwającą od 4 do 6 tygodni. Po upływie tego czasu, cykl podstawowy może zostać powtórzony.

All Stars Creatin Monohydrat dostępny jest w wariancie o smaku neutralnym.

Produkt został poddany laboratoryjnej analizie jakości.

 

Masa netto: 600 g

Ilość porcji: 95-120

 

Skład produktu All Stars Creatin Monohydrat:

Wartość odżywcza    
  w 100 g w 5 g (porcja)
Wartość energetyczna 0 kJ (<0,1 kcal) 0 kJ (0 kcal)
Tłuszcz <0,1 g 0,0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,0 g 0,0 g
Węglowodany <0,1 g 0,0 g
w tym cukry 0,0 g 0,0 g
Białko <0,1 g 0,0 g
Sól 0,0 g 0,0 g
Monohydrat kreatyny 100,0 g 5,0 g

 

Zalecany sposób spożycia:

Faza nasycenia kreatyną: przez okres 5-7 dni kreatynę należy zażywać w ilości 0,3 g/kg masy ciała. Dawkę należy podzielić na 4-5 porcji. Następnie, po wstępnej fazie nasycenia, kreatynę należy przyjmować w niezmienionej dawce 3-5 g na dobę przez okres 4-6 tygodni.

Bez fazy nasycenia kreatyną: stałą ilość 5 g kreatyny na dobę należy zażywać przez okres 6-8 tygodni. W tym przypadku, w dni treningowe kreatynę najlepiej przyjmować bezpośrednio po wysiłku (5 g), natomiast w dni wolne od ćwiczeń 5 g- 30 min. przed śniadaniem. Kreatynę można spożywać z wodą lub sokiem owocowym.

 

Informacje dodatkowe:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Nie należy wystawiać produktu na działanie promieni słonecznych.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

Zastrzeżenie zmian przez firmę All Stars: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Cena zawiera podatek VAT.

Kraj produkcji: Niemcy.

Path: > > All Stars Creatin Pure Monohydrat: monohydrat kreatyny, 600 g

Produkty powiązane