Nasza firma to nie tylko All Stars. Posiadamy również produkty dla sportowców i osób żyjących aktywnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami:

Muscle Clinic

Muscle Clinic jest marką, która proponuje sportowcom i osobom aktywnym produkty innowacyjne, najwyższej jakości. W opracowaniu poszczególnych receptur dział naukowy Muscle Clinic wykorzystał naturalne właściwości składników odżywczych takich, jak białka, aminokwasy, węglowodany, witaminy oraz możliwie najwyższą ich wartość biologiczną. Każdy użytkownik dostaje zatem gwarancję, że produkty Muscle Clinic są przyswajalne przez organizm w sposób niemalże doskonały zgodnie z naturalnymi procesami metabolicznymi, ze zindywidualizowanym programem ćwiczeń oraz z optymalizowaną dietą.

Zastosowanie produktów marki Muscle Clinic to pewny sukces na każdym etapie aktywności fizycznej! Oprócz odpowiedniego doboru produktów Muscle Clinic z uwagi na dyscyplinę sportu, ważny jest należycie dobrany program treningów oparty na wiedzy z dziedziny medycyny sportowej, motoryki i biochemii ludzkiego ciała. Trzecim i ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem jest sposób odżywiania- czyli to, co i w jaki sposób przyjmujemy jako pokarm. Jeśli pojawią się wątpliwości, dział naukowy Muscle Clinic zaleca konsultacje w tej dziedzinie z dietetykiem lub z trenerem.

Integralność i elastyczność oferty. Dzięki temu każdy sportowiec bez względu na to- czy jest kulturystą, entuzjastą sportów siłowych, czy zwolennikiem sportów wytrzymałościowych- znajdzie dla siebie możliwie najlepsze rozwiązanie poprzez zastosowanie suplementacji opartej na wiedzy naukowej zawartej w produktach marki Muscle Clinic.

Orthomolshop - Medycyna Ortomolekularna

W roku 1968 w czasopiśmie „Science” prof. Linus Pauling napisał, że „medycyna ortomolekularna skupia się na utrzymaniu dobrego stanu zdrowia oraz wspieraniu procesu leczenia chorób oraz stanów chorobowych poprzez zmianę stężenia substancji, które w sposób naturalny występują w organizmie człowieka i jednocześnie odpowiadają za szybki jego powrót do zdrowia".

Noblepharma

ZDROWIE DLA CIEBIE I CAŁEJ RODZINY

Chciałbyś być zdrowy, wysportowany i cieszyć się witalnością na każdym etapie życia? Zdrowe, naturalne oraz dobrze zbilansowane odżywianie, jak również aktywność fizyczna na świeżym powietrzu są podstawą, aby to osiągnąć. Innowacyjne produkty o najwyższej jakości oferowane przez firmę NoblePharma pomogą Ci zachować mobilność, uzupełnić straty w organizmie oraz wspomagają Twoje zdrowie. Wysokiej jakości surowce oraz delikatne smaki zapewniają bardzo dobrą tolerancję. W asortymencie firmy NoblePharma znajdziesz produkty dla utrzymania zdrowia całej rodziny.

PowerBar

Power Bar jest znaną niemiecką marką oferującą bogaty wachlarz produktów zarówno dla zawodowych sportowców, jak i osób traktujących aktywność fizyczną jako hobby i dobry sposób na spędzenie wolnego czasu.

Bogaty asortyment produktów obejmujący batony energetyczne, batony białkowe, batony węglowodanowo-białkowe, batony typu low carb, żele, gotowe napoje z L-karnityną, napoje izotoniczne, gotowe napoje białkowe i tradycyjne formy produktów białkowych dedykowany jest w szczególności zawodnikom dyscyplin wytrzymałościowych (biegi, kolarstwo) i gier zespołowych (piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, siatkówka).

Produkty Power Bar łączą w sobie wysoką jakość surowców, solidną produkcję firmy Nestle i wspaniałe walory smakowe. Wkładając je do torby czy plecaka, możemy delektować się nimi na treningu, w podróży, na rajdzie rowerowym, podczas wspinaczki górskiej etc.

Power Bar to doskonałe przygotowanie organizmu do wysiłku fizycznego i wsparcie jego regeneracji po treningu.